Společenská odpovědnost a udržitelnost

Náš závazek k recyklaci

Naše planeta má omezené zdroje a naši zodpovědnost je používat zdravý rozum. Budoucí generace se budou líbit a plavby jako my.

IMNASA správně recykluje všechny zbytečné materiály, aby zajistily, že nezpůsobí žádné zranění osobám a životnímu prostředí.

Z tohoto důvodu se s našimi zákazníky zavázáme odpovědně recyklovat. Všechny náklady jsou převzaty společností IMNASA v našem závazku s lidmi a životním prostředím.

Co recyklujeme?

- Elektrické a elektronické zařízení prostřednictvím nadace ECOTIC Foundation s integrovaným systémem řízení IMS. Prostřednictvím těchto systémů zajišťujeme, že produkty budou dobře recyklovány pomocí modelu založeného na efektivitě a ekonomice, který zaručí, že systém bude vydržet.

- V zařízení IMNASA máme speciální kontejnery z ECOPILY pro všechny druhy baterií. V celém IMS je přepravujeme do speciálních zpracovatelských závodů pro jejich recyklaci.

- Veškeré použité oleje recyklují společnost SIGAUS pomocí IMS se základními cíli stromu: vrátit 95% použitého oleje, přebudovat 65% regenerovaného oleje a zvýšit hodnotu oleje.

- Všechny žárovky, zářivky, LED a světla jsou Ambilampem přiměřeně recyklovány, aby splnily dva hlavní cíle: uzavření životního cyklu výrobku a zvýšení povědomí, vzdělání a citlivosti našich zákazníků a zaměstnanců.

- Všechny naše nepoužité katalogy produktů se v budoucnu stanou papírovou buničinou, budou součástí recyklovaného řetězce a nezaříznou žádné další stromy. Kromě toho mají všechny naše obaly certifikáty FSC (Forest Stewardship Council), PEFC (program pro certifikaci lesních certifikací) a RECIPAP.

- Všechny obaly z obalů a logistiky jsou v budoucnu broušeny k ochraně produktů uvnitř balení. Opětovné použití nám pomáhá udržet nejvyšší bezpečnostní standardy, které nabízíme našim zákazníkům.

- Zbytky jako plasty, kovy, barvy, části počítače, dřevo atd. Jsou správně odděleny a následně je mohou dopravovat z nejbližších recyklačních zařízení z našeho skladu.

Náš závazek k udržitelnosti

Naše zařízení a stroje, které se nacházejí ve městě Campllong, byly navrženy tak, aby byly zachovány nejvyšší standardy udržitelnosti.

Úspora energie

- Naše zařízení mají světlíky pro správné využívání slunečního světla.
- Všechny kanceláře mají křišťálové stěny, které šetří energii a využívají slunečního světla.
- Naše stroje mají systém ERS (energetický zotavovací systém). Výtahový systém, potřebujeme spoustu energie, aby to šlo nahoru, a když dojde dolů, získáváme maximální ztráty energie, kterou jsme použili v předchozím kroku.
- Ekologická doprava. Naši zaměstnanci se pohybují pomocí modelu "Holland", jelikož projíždí kolem našich zařízení s následnou úsporou energie a zdravými přínosy, které přispívají k našim zaměstnancům.
- Ekologické balení. Všechny naše krabice mají certifikace netoxických inkoustů a mnoho dalších homologací.